Wspolpraca - Bluecard - elektroniczne zamki systemowe, zamki hotelowe, zamki szafkowe i na kod

Przejdź do treści

Menu główne:

Zobacz jak wygląda współpraca z nami

Bluecard System ma przyjemność zaprosić do współpracy wszystkie podmioty zainteresowane tematyką ELEKTRONICZNYCH ZAMKÓW HOTELOWYCH, APARTAMENTOWYCH, SZAFKOWYCH i BASENOWYCH stosowanych w branży HOSPITALITY, BUDOWNICTWIE BIUROWYM, MIESZKANIOWYM I APARTAMENTOWYM, BUDYNKACH PUBLICZNYCH, BASENACH, SIŁOWNIACH ...
W zależności od Państwa możliwości i poziomu zaangażowania, proponujemy różne formy współpracy. Zapraszamy firmy działające na rynku  krajowym oraz zagranicznym.
kogo szukamy

Nawiążemy współpracę z dystrybutorami, firmami wykonawczymi, biurami projektowymi, producentami drzwi i szafek,  którzy są zainteresowani stosowaniem elektronicznych zamków systemowych. Oferujemy wsparcie techniczne, marketingowe, szkolenia branżowe oraz atrakcyjne warunki współpracy
Dystrybutorzy
podmioty odpowiedzialne za sprzedaż do firm instalacyjnych oraz obsługę projektów inwestycyjnych. Dystrybutorzy zobowiązani są do posiadania ekspozycji i są zapleczem doradczym w zakresie projektowania, zastosowania i montażu elektronicznych zamków systemowych. Ilość punktów dystrybucyjnych jest ograniczona.
Punkty handlowe
  Producenci
Biura projektowe
podmioty odpowiedzialne za obsługę klientów indywidualnych i realizacje projektowe. Punkty handlowe zobowiązane są do posiadania materiałów marketingowych produktów bluecard oraz stanowią zaplecze doradcze w zakresie projektowania, zastosowania i montażu elektronicznych zamków systemowych.
jesteś producentem drzwi lub szafek, cenisz wysokie standardy jakości i obsługi, zwracasz uwagę na estetykę i design - zachęcamy do zapoznania się z elektronicznymi zamkami systemowymi BLUECARD. Gwarantujemy produkty zaawansowane technologicznie, szlachetne szklane wykończenia i 4 letnią gwarancję. Zapraszamy do współpracy.
inwestorzy coraz częściej doceniają korzyści wynikające z zastosowania systemów kontroli dostępu. Etap projektowania budynku jest najlepszym momentem do podjęcia decyzji, czy obiekt będzie wyposażony w elektroniczne zamki systemowe. Pracownicy naszej firmy doradzą w przygotowaniu projektu, doborzę urządzeń i funkcjonalności najlepszych dla danego budynku.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wypełnienie formularza
ⓒ2016 BLUECARDSYSTEM
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego